złote myśli..

DZIURA


Dziura 
to serial animowany, realizowany w wolnym czasie (którego zaiste ubywa z dnia na dzień), za który odpowiada 2 (słownie DWÓCH) padalców- Kamil Wójcik i Maciej Żuk lub Maciej Żuk i Kamil Wójcik.

Skąd to się wzięło?
wersja w:
robię chujowe komiksy od jakiegoś czasu (SSIJ)
, żuk jara się animacją rysunkową, muzykuje też (MACIEJ ŻUK MUSIC) i pewnego razu zagryzając wczorajszą herbatę resztką kasztanów zrodziła się idea połączenia tego do gówna; po kilku tygodniach mieliśmy pierwszy odcinek z chujowym dźwiękiem i chujowym scenariuszem, nie mniej znajomi wypowiadali się pozytywnie: "dajcie se kurwa spokój", to zmotywowało nas do dalszego działania; na obecną chwilę mamy chyba 3 trzy odcinki, w planie jeszcze 2; żuku jako grajek knajpiany i nie tylko (gra też pod knajpami, w plenerze i na domówkach), załatwił przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka (ale o tym wkrótce, bo teraz to jeszcze tajne), w każdym (bądź) razie niebawem ruszamy z publikowaniem tego syfu, nie zależy nam na waszych opiniach, mamy w dupach czy wam się spodoba czy nie, ale jeśli wśród was jest dobroczyńca, który zechce płacić (nazywajmy rzeczy po imieniu: PŁACIĆ, bo wolny czas kosztuje najwięcej) za powstawanie nowych odcinków, to myślę (żuku chyba też), że możemy się dogadać; póki co- czekajcie, bo kto czeka, nie błądzi, ponoć..

wersja ż:

często siędzę sam w domu i robię animacje. rysunkowe animacje. czasem też gram piosenki. akustyczne piosenki... albo inne też gram. animuję różne rzeczy, raczej niekomercyjne, albowiem komercyjnie rysunkowo animować się nie da. znaczy da się, ale ludzie tego nie potrzebują. więc tak sobie siedzę, animuję, aż tu przez okno wpada gołąb! ja patrze na niego i pytam czy żyje on i wogle, ten zaś patrzy na mnie i nic. wtedy zauważyłem, że gołąb nosi śmieszną czapkę z pomponem, więc coby na gbura nie wyjść mówie mu, że czapkę ma ładną i pompon też. ten się nagle ożywił i zaczyna gadać! no i opowiada, opowiada (ja nie rozumiem nic) a on dalej mówi. o życiu i to swoim okazało się mówił. a gdy opowieść zakończył, zapisać mie ją kazał i ludziom przekazać. ja mu mówie, że ja niepiśmienny przecież, ale że śpiewać umiem. kazał zaśpiewać. zaśpiewałem. powiedział, że słabo i czy umiem coś jeszcze. więc ja mu mówię, że animację robię, animuję, rysuję w sensie. no więc on na to krzyczy, że to jest to! odcinki zrób-powiada-odcinki. serial o mnie i o tym com ci opowiedział był zrób i dziurą nazwij, albowiem to o moim życiu opowieść będzie. wtem zaś do pokoju wszedł wójcik kamil i spytał czy mam coś nielegalnego na mieszkaniu, a ja mu na to: mam... gołębia w czapce!


Odcinki:
#01. Pilot

#02. Zzapletsze

#bonus. Kolacyja

#03. Pedicabo Hominum

#04. Bonba co niektórzy ciągle wypytuję "co z dziurą?" i nie chodzi tu o wielkiego murzyna, który niespodziewanie znalazł się za plecami..
niemniej, żeby rozwiać, bądź też spowodować więcej wątpliwości, postanowiliśmy odpowiedzieć na ów trudne pytanie,
trudne, bo odpowiedzi nie ma,
jednak podsumowując myśl, na chwilę obecną z przykrością i niezmiernym bólem dziury, z przyczyn od nas niezależnych zatykamy dziurę,
mamy nadzieję, że uda się ją kiedyś odetkać, jeśli tak to tu się pojawi, a do tej pory bierzcie pigułki, palcie trawkę, zabijajcie ludzi i rzućcie szkołę!1 komentarz:

  1. Anonimowy12/07/2013

    Dobra robota panowie! Czekam na kolejny odc ;)

    OdpowiedzUsuń

napewno chcesz to zrobić?